hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.05.25. 00:54



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 159 felhasználó van jelen :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 158 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Bing [Bot] az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39273 hozzászólás ]  Oldal Előző 12508 2509 2510 2511 25123928 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.03.26. 14:44 
Offline
Signore Senior
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.09. 17:39
Hozzászólások: 4020
Megköszönt másnak: 12 alkalommal
Megköszönték neki: 139 alkalommal
Lehet, hogy írok ma ezzel kapcsolatban kikinek. :D


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.03.26. 14:45 
Offline
SM Fejlesztő
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.18. 15:58
Hozzászólások: 2486
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 132 alkalommal
Anonymous1337 írta:
Nem ertem minek ez az offtopic. Teljesen foloslegesen pazaroljatok az idot, egy-egy szovegert. Ertelmetlen veszekedesek, hulyeskedes, lesulyedes. Talan tobbet foglalkozhatnatok a segitseggel, pl: amxmod reszleg, vagy SourceMod reszleg. Ha valaki chatelni akar, ott a facebook, skype, stb. Ez egy half-life moddolasi oldal, es nem chat. De mindegy, remelem az Admin egyszer megunja. Amikor lockoltak az offtopicot, olyan jo volt. Egyaltalan nem hianyzott. Kezdi elvesziteni az oldal a maga temajat, nincs fegyelem, es rend. Sok hozzaszolast jelentettem, egyrol se jott email. Adminisztrator se valami aktiv. Ennek nincs ertelme.

Mint minden normális fórumon itt is van Offtopic. Csak annyi a különbség, hogy ott kulturálisan tudnak beszélni.Jó-jó ott is összevesznek tény, hisz emberből vagyunk mindannyian. Nem kell zárni az offtopicot csak 3x is át kéne gondolni, hogy mit írunk. Ugye anonymous? Silent sem azért jelentkezett gondolom, hogy zárjon minden vackot.

_________________
www.akosvagyok.hu


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.03.26. 16:10 
Offline
Imperátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.21. 09:33
Hozzászólások: 3991
Megköszönt másnak: 5 alkalommal
Megköszönték neki: 135 alkalommal
Nem is lenne rossz ötlet. Az milyen egyszavas nyáladzásokat kerülni kellene, bár itt sok ember nem nagyon tud értelmes dolgokat írni.

El kéne gondolkodni azon, hogy kicsit "minőségibb" off topic legyen, vagy chat. Utóbbi azoknak jó, akik csak egyszerre pár szót tudnak értelmezi egy bejegyzésben, hisz így nem kell nagyon leterhelni magukat. Az előbbi jobb lenne, igaz, kevesebb lenne a hsz/nap, de talán értelmesebb, tartalmasabb bejegyzések születnének. Én személy szerint ritkán írok, de akkor is általában kifejtem a mondandómat, s nem reagálok minden egyes kicsinyes dologra. Az egyik kedvencem az, mikor valaki képes beírni hogy ne offolj, ez off, off, stb. Ma töröltem egy pár ilyet, persze jelenteni nem tud senki, nem találja meg a gombot... írni tud.

Szóval lehet nyávogni, hogy nem erre való az off - mert tényleg nem erre, de akkor mi történik, ha mondjuk beszigorítunk, netalán eljárna a kezem a téma zárásán? Ez: "itt hagyom, a fórumot", "nem érdekel", "ez így végtermék" .

Én annyit teszek eddig, mint mindig: Ha valaki jelent, megnézem h abban a kontextusban valóban problémás-e a bejegyzés. Ha igen törlöm.

_________________
Kód:
I'm back

Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.03.26. 17:00 
Offline
Fanatikus
Avatar

Csatlakozott: 2013.03.23. 14:55
Hozzászólások: 162
Megköszönt másnak: 2 alkalommal
Megköszönték neki: 27 alkalommal
Áme! Remélem tényleg lesz egy kis szigor mert már elférne.

_________________
Fehér lányra nézni fault,fehér lányhoz szólni technikai fault,fehér lányhoz érni,na azért lincselés jár!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.03.26. 17:26 
Offline
Signore Senior
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.09. 17:39
Hozzászólások: 4020
Megköszönt másnak: 12 alkalommal
Megköszönték neki: 139 alkalommal
maxi írta:
Anonymous1337 írta:
Nem ertem minek ez az offtopic. Teljesen foloslegesen pazaroljatok az idot, egy-egy szovegert. Ertelmetlen veszekedesek, hulyeskedes, lesulyedes. Talan tobbet foglalkozhatnatok a segitseggel, pl: amxmod reszleg, vagy SourceMod reszleg. Ha valaki chatelni akar, ott a facebook, skype, stb. Ez egy half-life moddolasi oldal, es nem chat. De mindegy, remelem az Admin egyszer megunja. Amikor lockoltak az offtopicot, olyan jo volt. Egyaltalan nem hianyzott. Kezdi elvesziteni az oldal a maga temajat, nincs fegyelem, es rend. Sok hozzaszolast jelentettem, egyrol se jott email. Adminisztrator se valami aktiv. Ennek nincs ertelme.

Mint minden normális fórumon itt is van Offtopic. Csak annyi a különbség, hogy ott kulturálisan tudnak beszélni.Jó-jó ott is összevesznek tény, hisz emberből vagyunk mindannyian. Nem kell zárni az offtopicot csak 3x is át kéne gondolni, hogy mit írunk. Ugye anonymous? Silent sem azért jelentkezett gondolom, hogy zárjon minden vackot.


Még nem jelentkeztem haló.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.03.26. 17:36 
Offline
Felfüggesztve
Avatar

Csatlakozott: 2013.06.09. 18:47
Hozzászólások: 2004
Megköszönt másnak: 1 alkalommal
Megköszönték neki: 220 alkalommal
Így igaz! Kicsi szigor nem ártana, hisz sok emberre ráférne. Én rengeteg Hozzászólást jelentek naponta, de semmi.

Metal írta:
Nem is lenne rossz ötlet. Az milyen egyszavas nyáladzásokat kerülni kellene, bár itt sok ember nem nagyon tud értelmes dolgokat írni.

El kéne gondolkodni azon, hogy kicsit "minőségibb" off topic legyen, vagy chat. Utóbbi azoknak jó, akik csak egyszerre pár szót tudnak értelmezi egy bejegyzésben, hisz így nem kell nagyon leterhelni magukat. Az előbbi jobb lenne, igaz, kevesebb lenne a hsz/nap, de talán értelmesebb, tartalmasabb bejegyzések születnének. Én személy szerint ritkán írok, de akkor is általában kifejtem a mondandómat, s nem reagálok minden egyes kicsinyes dologra. Az egyik kedvencem az, mikor valaki képes beírni hogy ne offolj, ez off, off, stb. Ma töröltem egy pár ilyet, persze jelenteni nem tud senki, nem találja meg a gombot... írni tud.

Szóval lehet nyávogni, hogy nem erre való az off - mert tényleg nem erre, de akkor mi történik, ha mondjuk beszigorítunk, netalán eljárna a kezem a téma zárásán? Ez: "itt hagyom, a fórumot", "nem érdekel", "ez így végtermék" .

Én annyit teszek eddig, mint mindig: Ha valaki jelent, megnézem h abban a kontextusban valóban problémás-e a bejegyzés. Ha igen törlöm.

_________________
Ha elnyerte valamelyik témában a hozzászólásom a tetszésedet melyet olvastál, akkor egy egyszerű gombnyomással kifejezheted, hogy tetszett.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.03.26. 18:02 
Offline
SM Fejlesztő
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.18. 15:58
Hozzászólások: 2486
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 132 alkalommal
Silent írta:
maxi írta:
Anonymous1337 írta:
Nem ertem minek ez az offtopic. Teljesen foloslegesen pazaroljatok az idot, egy-egy szovegert. Ertelmetlen veszekedesek, hulyeskedes, lesulyedes. Talan tobbet foglalkozhatnatok a segitseggel, pl: amxmod reszleg, vagy SourceMod reszleg. Ha valaki chatelni akar, ott a facebook, skype, stb. Ez egy half-life moddolasi oldal, es nem chat. De mindegy, remelem az Admin egyszer megunja. Amikor lockoltak az offtopicot, olyan jo volt. Egyaltalan nem hianyzott. Kezdi elvesziteni az oldal a maga temajat, nincs fegyelem, es rend. Sok hozzaszolast jelentettem, egyrol se jott email. Adminisztrator se valami aktiv. Ennek nincs ertelme.

Mint minden normális fórumon itt is van Offtopic. Csak annyi a különbség, hogy ott kulturálisan tudnak beszélni.Jó-jó ott is összevesznek tény, hisz emberből vagyunk mindannyian. Nem kell zárni az offtopicot csak 3x is át kéne gondolni, hogy mit írunk. Ugye anonymous? Silent sem azért jelentkezett gondolom, hogy zárjon minden vackot.


Még nem jelentkeztem haló.

bocs.

_________________
www.akosvagyok.hu


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.03.28. 15:16 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4271
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 514 alkalommal
De jol esett jatszani egy orosz biohazard szeron :D:D az a 2000 - 2002-es fiiling :D

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.03.28. 15:45 
Offline
Felfüggesztve

Csatlakozott: 2013.08.09. 22:37
Hozzászólások: 571
Megköszönt másnak: 10 alkalommal
Megköszönték neki: 85 alkalommal
van egy ötletem. menjetek szobára..


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2014.03.28. 16:37 
Offline
Veterán
Avatar

Csatlakozott: 2011.11.17. 15:48
Hozzászólások: 1904
Megköszönt másnak: 17 alkalommal
Megköszönték neki: 54 alkalommal
Az miért van hogy nemlátom azt hogy ki mit írt és meg azt sem látom hogy én mit írtam, mármint játék közben..
Cséről van szó.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39273 hozzászólás ]  Oldal Előző 12508 2509 2510 2511 25123928 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole